Gala wręczenia nagród

Podczas uroczystej gali VIII Zabrzańskiego Przeglądu Twórczości Osób z Niepełnosprawnością, cykl „Wyrażam siebie kolorem” pt . „Czworonożny Przyjaciel” wręczono nagrody laureatom. Z ogromną radością informujemy, że aż trzech naszych uczestników zdobyło wyróżnienia w konkursie – Anna Dz, Aleksandra J, Dariusz Z. Gali towarzyszyły także dodatkowe atrakcje, dzięki którym publiczność mogła obejrzeć krótkie przedstawienie artystyczne oraz wysłuchać koncertu. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy za piękne reprezentowanie naszych warsztatów!