Zapal Świece Wielkanocną

ZOSTAŃ W DOMU!
ZAPAL ŚWIECĘ WIRTUALNIE!
POMÓŻ Z SERCA REALNIE!

https://caritasgliwice.pl/wp-content/uploads/2020/03/001-swieca-400x684.jpg

Drodzy Przyjaciele ubogich i potrzebujących!

W tym trudnym dla wszystkich czasie próby wiary i miłości po raz kolejny PROSIMY O POMOC. Mianowicie, w minionych latach – kupując Świece na stół wielkanocny; pomagaliście Państwo najbiedniejszym, chorym, seniorom, niepełnosprawnym i samotnym.

To dzięki Waszej hojności mogliśmy zadbać o najważniejsze potrzeby tychże osób. Tegoroczne Świece Wielkanocne, trafiły co prawda do Waszych parafii; ale niestety obecna sytuacja nie pozwala na ich nabycie.

Dlatego też APELUJEMY do zapalenia Świecy Wielkanocnej na sposób wirtualny – poprzez wpłaty darowizny, która będzie cegiełką dla wsparcia najbardziej potrzebujących.

Wpłaty można dokonać poniżej za pośrednictwem bezpiecznego systemu płatności elektronicznych DOTPAY w poniższym linku https://caritasgliwice.pl/zapal-swiece-wielkanocna/ lub na konto BANK PEKAO S.A. I o/Gliwice 57 1240 1343 1111 0010 0216 7128 z tytułem płatności: „Świeca Wielkanocna”.

Zachęcamy również do wsparcia akcji modlitwą.

Wasz dar serca to symbol łączności z Kościołem Posługującym Ubogim w tym szczególnym czasie wielkiej próby człowieczeństwa i miłości bliźniego!