XXIII Olimpiada Radości

Ośrodek dla Osób Niepełnosprawnych Najświętsze Serce Jezusa w Rudzie Śląskiej – Halembie zorganizował po raz XXIII Olimpiadę Radości, w której z zapałem i zaangażowaniem wzięliśmy udział. Były to dwa dni  zmagań sportowo – rekreacyjnych. Pierwszego dnia, tj. 21.05.2019 r., odbyły się konkurencje rekreacyjne, natomiast drugiego dnia 22.05.2019 r., to już zmagania sportowe: tenis stołowy, badminton, piłkarzyki i bocce.

Takie zawody doskonale rozwijają umiejętności współzawodnictwa i współdziałania w zespole.

Oto nasi Zwyciężcy:

I dzień – konkurencje: WIELKI POŁÓW – II miejsce – cała drużyna, KÓŁKO I KRZYŻYK – I miejsce – Gosia H., BUDOWANIE PIRAMIDY – III – miejsce – cała drużyna, PRZECIĄGANIE LINY – II miejsce – cała drużyna

II dzieńTENIS STOŁOWY – II miejsce – Gosia H., BOCCE – II miejsce – Ewelina K. i Adam I., BADMINTON -III miejsce – Agnieszka R.